پروژه‌های برگزیده بیهانس تهران/ Bēhance Portfolio Reviews

سايت محبوب  Bēhance با حدود دو و نیم میلیون کاربر حرفه‌ای، بدون شك يكى از موفق ترين پایگاه‌ها با مرجع و مخزنى عظيم براى علاقه‌مندان گرايش هاى گوناگون است. اين سايت هرسال دوبار برترين پروفايل‌هایش را معرفى مي‌كند. هم زمان با نزديك شدن به اين رويداد، گروه‌ها و علاقه مندان به بيهانس در كشورهاى مختلف جهان نيز اين انتخاب را با برگزارى رويدادى داخلى جشن مى‌گيرند. در اين راستا بيهانس تهران پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۴ با حمایت شرکت دیجی‌کالا و میزبانی امیر پروا و دبیری آرش حمیدی برگزار شد و منتخبين آن نيز اعلام شدند. آنچه در برگزارى اين رويداد قابل توجه و تقدير است كيفيت مناسب و ارائه جذاب آن است كه دقيقا با سياست‌هاى بيهانس، هم‌خوانى دارد و آنچه كه به نظر مي رسد مى‌تواند اين رويداد را جذاب تر و گسترده‌تر كند، تلاش براى استفاده و حضور بيشتر هنرمندان گرايش‌هاى مختلف است. همراه ما باشيد براى ديدن پروژه هاى منتخب در این رویداد.

 

Ata (1)  Ata (2)  Ata (3)  Ata (4)  Ata (5)  Ata (6) «عطا محمدی» در بخش عکاسی

FB_IMG_1446542883228.jpg   FB_IMG_1446542856972.jpg  1.jpg.jpg  Baharak (4)  Baharak (5)«بهارک امیدفر» در بخش طراحی مد

 

[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/V81Y2[/aparat]
«وحید قطبی زاده و سینا اشرفی» در بخش جلوه‌های بصری
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/e2WuC[/aparat]
«ایمان یاری» در بخش موشن گرافیک
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/g1oWU[/aparat]

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحى کاتالوگ بیرجند در قاب ایران / رضا باباجانى