پروژه‌های برگزیده‌ی کمپین سلامت

رویدادهاى گوناگون هنرى مانند کمپین سلامت که در راستاى به ثمر رساندن استعدادهاى جوان قدم برمى دارند؛ فرصت مغتنمی است که در اختیار هنرمندان جوان و مستعد قرار مى گیرد تا بتوانند در فضایى رقابتى، خلاقیت خود را به نمایش بگذارند. از طرفى دیگر، تجربه مناسبى براى سفارش دهندگان و نهادهاى مربوطه محیا مى شود تا بتوانند به غیر از طراحان و مراکز حرفه اى، با پتانسیل‌های قشر جوان و دانشجو بیشتر آشنا شوند.. كمپين سلامت كه در تاريخ سوم تا پنجم دى ماه با حضور جمعی از طراحان گرافیک به صورت فشرده برپا شد؛ چهارشنبه گذشته با برگزارى مراسمى در حضور مديران شهردارى و وزارت بهداشت، اساتید راهنما با معرفى برگزيدگان به پايان رسيد.
این کمپین با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت اکران بر تابلوهای تبلیغات محیطی سطح شهر تهران برنامه ریزی شده است. پروژه هاى برگزيده‌ى اين رويداد ديروز در اختيار روزرنگ قرار گرفت و ما مطلب امروز را به ديدن اين مجموعه اختصاص داده ايم. همراه ما باشيد.

فاطمه مرتضایی فاطمه مرتضایی copyفاطمه مرتضایی

لیلا نیرومند  لیلا نیرومند  لیلا نیرومند

محمد صمدی  محمد صمدی  محمد  صمدی

مهدی جعفری و آرزو   آقابابایی - مشترک  مهدی  جعفری و آرزو آقابابائیان - مشترک  مهدی جعفری و آرزو آقابابائیان

هدایت علیپور  هدایت علیپور  (3)  هدایت علیپور  (2)  هدایت علیپور  (1)   هدایت علیپور

احسان راد  احسان راد (2)  احسان راد (1)  احسان راد

حمید مازیار  حمید مازیار (2)  حمید مازیار (1)   حمید مازیار

زهرا کریمی  زهرا کریمی (2)  زهرا کریمی

عباس شریف  عباس شریفعباس  شریف12 thoughts on “پروژه‌های برگزیده‌ی کمپین سلامت”

 1. عالی.اول از همه مرسی از شهرداری تهران که به طراحی گرافیک با این اهداف اهمیت میده.بعد هم یک تشکر و خسته نباشید به طراحان عزیز.

 2. بعضیاشون به شدت ایده های پیش پا افتاده ایی داشتن(اغلبشون!) فضاهای خالی و آزار دهنده، استفاده از تصاویر آماده….واقعا کی میشه برای پوسترمون یه تصویرسازی شخصی انجام بدیم؟!

  1. پوسترهای ساده ولی در عین حال گویا و زیبایی هستند که در همان لحظه اول تاثیرشان را می گذارند. پوستر یعنی همین. هدف انتقال پیام و تاثیر بر مخاطب در سریعترین زمان است. رسیدن به این هدف با هر ابزاری درست است. نباید سلیقه ای در این باره نظر داد و بقیه روشها را نادرست خواند. یکی با تصویرسازی انتقال مفهوم می کنه یکی با عکاسی و … . مهم هدف است.

 3. درسته کار پوستر انتقال پیام در سریعترین حالت ممکنه ولی خلاقیت هم مطمئنا نقش داره، وگرنه نوشتن یه جمله ی روغن زیاد مصرف نکنید براحتی هم مفهوم رو انتقال میذه هم برای مخاطب در حال گذر مناسبه!!!! بنابراین جذابیت و خلاقه بودن تصاویر مهمه، در صورتی که. مثلا من توی پوستر فست فود=روغن چنین چیزی نمیبینم..روغن اصلا به خودی خود چیز بدی نیست، نه شعار نه تصویرش فاقد هر خلاقیتیه به نظرم…در مورد تکنیک هم درسته هر کسی با یه رو. و تکنیک کار میکنه ولی مهمه که اون رو شخصی سازی کنه، اگه عکاسیه یا تصویرسازی با امضای شخصی خودش باشه، وگرنه همونطور که مشخصه همه ی پوسترها از دور مثل هم دیگه شدن و مشخصه ی کاری هنرمند رو نشون نمیدن.ضمنا خلاقیت در لی اوت با تزیین کردن و شلوغ کاری متفاوته جناب دانشجو!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.