پروژه‌های برگزیده‌ی کمپین سلامت

رویدادهاى گوناگون هنرى مانند کمپین سلامت که در راستاى به ثمر رساندن استعدادهاى جوان قدم برمى دارند؛ فرصت مغتنمی است که در اختیار هنرمندان جوان و مستعد قرار مى گیرد تا بتوانند در فضایى رقابتى، خلاقیت خود را به نمایش بگذارند. از طرفى دیگر، تجربه مناسبى براى سفارش دهندگان و نهادهاى مربوطه محیا مى شود تا بتوانند به غیر از طراحان و مراکز حرفه اى، با پتانسیل‌های قشر جوان و دانشجو بیشتر آشنا شوند.. كمپين سلامت كه در تاريخ سوم تا پنجم دى ماه با حضور جمعی از طراحان گرافیک به صورت فشرده برپا شد؛ چهارشنبه گذشته با برگزارى مراسمى در حضور مديران شهردارى و وزارت بهداشت، اساتید راهنما با معرفى برگزيدگان به پايان رسيد.
این کمپین با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت اکران بر تابلوهای تبلیغات محیطی سطح شهر تهران برنامه ریزی شده است. پروژه هاى برگزيده‌ى اين رويداد ديروز در اختيار روزرنگ قرار گرفت و ما مطلب امروز را به ديدن اين مجموعه اختصاص داده ايم. همراه ما باشيد.

فاطمه مرتضایی فاطمه مرتضایی copyفاطمه مرتضایی

لیلا نیرومند  لیلا نیرومند  لیلا نیرومند

محمد صمدی  محمد صمدی  محمد  صمدی

مهدی جعفری و آرزو   آقابابایی - مشترک  مهدی  جعفری و آرزو آقابابائیان - مشترک  مهدی جعفری و آرزو آقابابائیان

هدایت علیپور  هدایت علیپور  (3)  هدایت علیپور  (2)  هدایت علیپور  (1)   هدایت علیپور

احسان راد  احسان راد (2)  احسان راد (1)  احسان راد

حمید مازیار  حمید مازیار (2)  حمید مازیار (1)   حمید مازیار

زهرا کریمی  زهرا کریمی (2)  زهرا کریمی

عباس شریف  عباس شریفعباس  شریف

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.