ویروس‌های فانتزی در یک بازی ویدئویی / Cesc Grané

سِسک گرنی (Cesc Grané) تصویرگری از شهر بارسلونای اسپانیاست که با تکنیک دیجیتال کار می‌کند و مجموعه‌ی شخصیت‌پردازی‌ها و آثار او از زیبایی شناسی‌های ژاپنی و به ویژه اسباب‌بازی‌های هنری الهام گرفته شده است. آثار او سرشار از موجودات خیالی می باشد که به واسطه تخیلات این هنرمند وارد این جهان می‌شوند.
سِسک، اخیرا به عنوان هنرمند مستقلی که مشغول انجام سفارشات و طرح های شخصی خود می‌باشد در حال فعالیت است. از تابستان 2012 کنجکاوی‌اش برای مسافرت و یادگیری، او را بر آن داشت که به یک مسافرت 10 ماهه در سراسر آسیا برود. در طول این سفر، کارش را به صورت یک هنرمند مستقل ادامه داد و فرهنگ‌های مختلف را با دید خلاقانه خود آنچنان غنی دید که تصمیم گرفت در ژاپن بماند. پس از گذشت 18 ماه در توکیو، برداشت شخصی خود را از شیوه زندگی مدرن ژاپنی به دست آورد و با بهبود و ارتقاء زبان تجسمی خود، شخصیت‌هایی را برای اولین نمایشگاه مستقلش در توکیو (در آگوست 2014، که تقریبا 30 تصویرسازی الهام گرفته شده از تجربه هایش در ژاپن بودند) خلق و ارائه کرد.

در یکی از فعالیت‌های اخیرش، او به طراحی مجموعه کاراکترهایی با مضمونی پزشکی پرداخته که موضوع آن، ویروس‌ها و دفاع در برابر آن‌هاست. او این پروژه را برای یک بازی ویدیویی آنلاین که مخصوص کودکان است طراحی کرده است. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای این آثار برویم:


کاراکتر-روزرنگ (49) کاراکتر-روزرنگ (51) کاراکتر-روزرنگ (48) کاراکتر-روزرنگ (47) کاراکتر-روزرنگ (46) کاراکتر-روزرنگ (45) کاراکتر-روزرنگ (44) کاراکتر-روزرنگ (43) کاراکتر-روزرنگ (42) کاراکتر-روزرنگ (41) کاراکتر-روزرنگ (40) کاراکتر-روزرنگ (38) کاراکتر-روزرنگ (37) کاراکتر-روزرنگ (36) کاراکتر-روزرنگ (35) کاراکتر-روزرنگ (34) کاراکتر-روزرنگ (33) کاراکتر-روزرنگ (32) کاراکتر-روزرنگ (31) کاراکتر-روزرنگ (30) کاراکتر-روزرنگ (11) کاراکتر-روزرنگ (18) کاراکتر-روزرنگ (24) کاراکتر-روزرنگ (10) کاراکتر-روزرنگ (23) کاراکتر-روزرنگ (9) کاراکتر-روزرنگ (8) کاراکتر-روزرنگ (22) کاراکتر-روزرنگ (27) کاراکتر-روزرنگ (21) کاراکتر-روزرنگ (26) کاراکتر-روزرنگ (17) کاراکتر-روزرنگ (16) کاراکتر-روزرنگ (29) کاراکتر-روزرنگ (6) کاراکتر-روزرنگ (5) کاراکتر-روزرنگ (4) کاراکتر-روزرنگ (20) کاراکتر-روزرنگ (15) کاراکتر-روزرنگ (3) کاراکتر-روزرنگ (2) کاراکتر-روزرنگ (14) کاراکتر-روزرنگ (19) کاراکتر-روزرنگ (13) کاراکتر-روزرنگ (25) کاراکتر-روزرنگ (12) کاراکتر-روزرنگ (1) کاراکتر-روزرنگ کاراکتر-روزرنگ (28) کاراکتر-روزرنگ (7)کاراکتر-روزرنگ (52) کاراکتر-روزرنگ (39)

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاهی با عنوان «ساخت ژاپن» / Made In Japan