هویت بصری یک فستیوال بین‌المللی تبلیغات در ارمنستان

«Popok» یک فستیوال بین المللی تبلیغات است که بطور سالانه در ارمنستان برگزار می‌شود. برگزارکنندگان به منظور طراحی هویت بصری و ایده پردازی برای هدایایی که به داوران مختلف این فستیوال قرار بود اهدا شود از استودیو Backbone  واقع در ایروان درخواست کمک کردند. این فستیوال تبلیغات به نوعی یک نبرد در خلاقیت است؛ از این رو آنها یک تم نظامی را انتخاب کردند که در آن سعی کردند اسم برند این فستیوال یعنی Popok که به معنی گردو می باشد را نیز در آن جای دهند. Backbone شخصیت های نظامی شاخص را براساس تم انتخاب شده روی گردوها پیاده سازی کردند. بیش از 30 کاراکتر نظامی از دوره ها و ملت های مختلف دراین مجموعه کار شده است. برای هدیه هم با در نظر گرفتن نوع تم، سعی کردند که هدیه را خیلی بومى جلوه دهند. آنها انواع غذاها و خوراکی‌های ارمنی که گردو درآنها بکار رفته بود را در بسته بندی هایی با ظاهر نظامی قراردادند که هیئت داوران با دیدن آنها بسیار سورپرایز شدند.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی سیستم نشانه گذاری گالری کاتوویتس / Galeria Katowicka