هویت بصری ميراث جهانى ایران / شركت طوسى

« معرفی آثار میراث ایران ثبت سازمان یونسکو، متناسب با مقیاس جهانی مخاطبین و نمایش متناسب شاخص های بناها پروژه ای بود که سال ۹۲ در شرکت” طوسی” و با کار گروهی از محققان، طراحان گرافیک، معماران و عکاسان انجام شد.

در پروژه طراحی هویت بصری آثار ثبت جهانی سازمان میراث فرهنگی، ابعاد جامعه شناسی، معماری و مرمت، برندینگ و گرافیک نقاط اصلی تفکر طراحی بودند. در فرایند طراحی، همواره مواردی مانند منظر مخاطبین بین المللی، خوانایی و روایی بودن طرح و تناسب آن با هویت و فرهنگ ایرانی – اسلامی حائز اهمیت بود.

در نهایت می توان روند طراحی این پروژه را در چند مرحله شامل تحقیق، الهام، طراحی، داستانسرایی، انتزاع، توسعه و همسوسازی دانست.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته بندی زعفران تریسا / سید مصطفی سید ابراهیمی، یکتا جبلی