هویت بصری زیگورات / استودیو الف

گروه ساختمانی ” زیگورات” در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی ژئوتکنیک و عمران فعالیت دارد و در سال 1396 اقدام به طراحی هویت بصری در مجموعه طراحان ” الف” نمود.

« کانسپت طراحی لوگو برند زیگورات براساس نام این مجموعه شکل گرفته و اشاره به پلان زیگورات چغازنبیل دارد. طبقات این بنای خشتی از نمای بالا به صورت چندین سطح مربع شکل در دل یکدیگر دیده می شود. براساس ترکیب این فرم ها با حرف اول زیگورات ( Z)، لوگو طراحی شده است.
لوگو در حالت افقی و عمودی از 11 خط تشکیل و کل این خطوط به هم پیوسته هستند به طوری که  با ترسیم و امتداد یک خط، فرم آن به وجود خواهد آمد.
مزیت باز و بسته بودن این لوگو این امکان را به ما می دهد که بتوانیم از سمت راست و چپ با 1 و 5 و 11 خط آن را امتداد دهیم. امتداد این خطوط و گره زدن آن ها به عناصر بصری در فضای دو بعدی و گرافیک محیطی در تمام سطوح افقی، هویت این مجموعه را پدید می آورد.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
سیاه‌های سفید/ پویا اعتراضی