هویت بصری در طراحی جلد کتاب / حسن موسی زاده

« وقتی فضای آشفته و نابسامان بصری و دیداری در گرایش‌ها و جامعه زیاد و غیرقابل تحمل می‌شود هویت بصری مستقل و سالم می‌تواند جایگاه‌ها را تعریف و مرزبندی ها را مشخص تر برای کاربر بکند.

توجه ویژه و جایگاه دادن در فضاهای رسانه‌ای مانند سایت روز رنگ در پررنگ کردن مقوله هویت بصری در جامعه و جا انداختن آن از اتفاقات مثبت چند سال اخیر بود. همچنین هویت بصری چند سالی است که در جامعه سفارش دهندگان و طراحان جایگاه خود را پیدا کرده و شکل های متفاوت آن از جمله در طراحی کتاب نیز پررنگ تر دیده می شود.

طراحی یونیفرم و هویت بصری برای یک ناشر و یا یک مجموعه عناوین مشخص کتاب علاوه برای راهنمایی سریع کاربری، به شناسایی هویت مجموعه سرعت می‌بخشد و ارتباط سریع در فضای الان فاکتور بسیار مهمی برای دنیای کسب و کار می باشد.

این دو مجموعه کتاب برای «انتشارات آیین فطرت» طی مدت یک سال طراحی و منتشر شده است؛ یک بخش با عنوان «من دیگر ما» با عناوین فرعی و بخش دوم با هویت و یونیفرمی متفاوت برای کتاب‌های ادبی طراحی شده است.»

 

 

 

کتاب‌های ادبی..

پروژه دیگری از حسن موسی زاده در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
با پدر خوانده انیمیشن ژاپن آشنا شوید