هویت بصری در طراحی جلد کتاب

« وقتی فضای آشفته و نابسامان هویت بصری و دیداری در گرایش‌ها و جامعه زیاد و غیرقابل تحمل می‌شود هویت بصری مستقل و سالم می‌تواند جایگاه‌ها را تعریف و مرزبندی ها را مشخص تر برای کاربر بکند.

توجه ویژه و جایگاه دادن در فضاهای رسانه‌ای مانند سایت روز رنگ در پررنگ کردن مقوله هویت بصری در جامعه و جا انداختن آن از اتفاقات مثبت چند سال اخیر بود. همچنین هویت بصری چند سالی است که در جامعه سفارش دهندگان و طراحان جایگاه خود را پیدا کرده و شکل های متفاوت آن از جمله در طراحی کتاب نیز پررنگ تر دیده می شود.

هویت بصری در طراحی جلد کتاب برای یک ناشر و یا یک مجموعه عناوین مشخص کتاب علاوه برای راهنمایی سریع کاربری، به شناسایی هویت مجموعه سرعت می‌بخشد و ارتباط سریع در فضای الان فاکتور بسیار مهمی برای دنیای کسب و کار می باشد.

این دو مجموعه کتاب برای «انتشارات آیین فطرت» طی مدت یک سال طراحی و منتشر شده است؛ یک بخش با عنوان «من دیگر ما» با عناوین فرعی و بخش دوم با هویت و یونیفرمی متفاوت برای کتاب‌های ادبی طراحی شده است.»

کتاب‌های ادبی..

پروژه دیگری از حسن موسی زاده در روزرنگ را اینجا ببینید.حسن موسی زاده
طراح گرافیک/مدیر مسؤل روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.