هویت بصری انجمن هنرهای نمایشی / شرکت طراحان الف

پروژه‌ی امروز روزرنگ درباره‌ی طراحی کانسپت هویت بصری جدید انجمن هنرهای نمایشی است که بنا به گفته طراحان آن از موارد ذیل تاثیر پذیرفته است: « حفظ ساختار اصلی لوگوی مجموعه و اصلاح هندسی اولیه (با تغییری بسیار نامحسوس)؛ استفاده از ماسک درحالت ها و زوایای مختلف به عنوان بارزترین ورایج ترین نماد هنر تئاتر، و از همه مهمتر ترکیب دو مورد فوق با یکدیگر که نشان دهنده رسالت آن مجموعه می باشد.
با کنار هم قرار گرفتن این عناصر، رسالت انجمن هنرهای نمایشی که ساماندهی به کلیه فعالیت های این هنر در سراسرکشور می باشد به راحتی و به زیبایی به مخاطب انتقال داده می شود.»

شرکت طراحان الف مجموعه فعالیت‌های خود را از سال 1378 آغاز نموده است. تمرکز اصلی این مجموعه در ارائه طیف گسترده ای از خدمات طراحی خلاقانه می‌باشدکه بخش هایی چون برندینگ، گرافیک، گرافیک محیطی، دکوراسیون داخلی و غرفه آرایی را شامل می شود. پروژه قبلی این تیم را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پنجاهمین سالگرد آدیدادس سوپراستار