هویت بصری باغ وحش سنت-پترزبورگ

به تازگى باغ وحشی در سنت-پترزبورگ روسیه به نام “New Zoo” احداث شده که اولین باغ وحش در نوع خودش در این کشور می‌باشد. در این باغ وحش هیچ قفسی وجود ندارد و حیوانات به وسیله‌ی اشیا و عناصر طبیعی مانند آب، ارتفاع از سطح زمین و شکل‌دهی خاص به زمین، از بازديد كنندگان جدا می‌شوند. این ویژگی‌ها باعث شکل‌گیری شعار این باغ وحش شده است که عبارتست از: «باغ وحش “New Zoo” در سنت-پترزبورگ، یک ارتباط بدون حصار»
در اين باغ وحش، خانه‌های حیوانات در هر قاره با رنگ‌هایی کد گذاری شده‌ تا مکان شان قابل شناسایی باشد. شخصیت‌های هر سرزمين به شکل‌های گوناگون، باهوش، احساسی و به یادماندنی هستند.
به وجود آوردن احساسات مثبت نسبت به حيوانات، یکی از هویت‌های اصلى این حرکت است. شخصیت‌های دوستانه و بامزه ى طراحى شده، نقش اصلی را در این هدف بازی می‌کنند. تمامى طرح ها، يك هویت فردی و جالب دارند و در كنار هم نيز، نقش جدا ناشدنی در تعريف اين طراحى سازمانى دارند.
تجربه ى بازديد از باغ وحش New Zoo سنت-پترزبورگ، باعث برانگیخته شدن احساس بينندگان و اكتشافات هیجان‌انگیز، آن هم در مسير یک ارتباط ملموس و بدون مانع، خواهد شد.

طراحی این مجموعه توسط دو هنرمند روسی به نام‌های Anna Bolshakova و Vladimir Bolshakov صورت گرفته است. با ما همراه باشید تا به تماشای قسمتى از پوسترها و بنرها، تصاویر تبلیغاتی و اسباب‌بازی‌های این برند بنشینیم. 

saint-petersburg-zoo-identity-01saint-petersburg-zoo-identity-02

saint-petersburg-zoo-identity-03

saint-petersburg-zoo-identity-04 saint-petersburg-zoo-identity-02

saint-petersburg-zoo-identity-05

saint-petersburg-zoo-identity-06

saint-petersburg-zoo-identity-07 saint-petersburg-zoo-identity-03

saint-petersburg-zoo-identity-08

saint-petersburg-zoo-identity-09

saint-petersburg-zoo-identity-10

saint-petersburg-zoo-identity-11

saint-petersburg-zoo-identity-12

saint-petersburg-zoo-identity-04 saint-petersburg-zoo-identity-13

saint-petersburg-zoo-identity-14

saint-petersburg-zoo-identity-15

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.