هویت بصری آژانس خدماتی-دیجیتالی Varvet سوئد

varvet یک آژانس خدماتی دیجیتالی است که محصولات و خدمات خود را برای کمک به بهتر شدن شیوه کار کردن و ارتباطات مشتریانش عرضه می‌کند. برندهای جهانی مانند Starbucks و EA Games، تا استارت‌آپ‌ها و کسب‌و‌کارهای محلی با Varvet همکاری داشته اند. آنها همچنین به خاطر میزبانی کنفرانس سالانه Nordic Ruby  برای خود اعتبار کافی کسب کرده اند.

پس از ادغام دو آژانس Varvet و Elabs آنها تصمیم گرفتند تا  هویت بصری خود را ری-دیزاین کنند و این کار به آژانس تبلیغاتی Lundgren + Lindqvist واگذار شد.

در زبان سوئدی، «varv» (شکل نامعین Varvet) هر دو به معنای کشتی‌سازی و دامن یا تکرار است؛ واژۀ دوم بر جنبش، تأکید بیشتری دارد. به عنوان بخشی از فرایند طراحی، ماتریس نمادها گردآوری شد که همگی به روش‌های مختلف به Varvet مربوط بودند. هر دو شامل مراجع مستقیم‌تر مانند براکت‌هایی هستند که هنگام نوشتن کد و ruby ​​(برای روبی، زبان برنامه‌نویسی مورد علاقۀ Varvet) و موارد انتزاعی‌تر مانند نماد بی‌نهایت و علامت پیروزی استفاده می‌شود، و نیز دست به رویکرد ساخته‌شدۀ سازمان اشاره دارد.

سیستم رنگی، بر اساس دو رنگ اولیه؛ قرمز گرم و آبی گرم اختصاص داده شد.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اسماءالحسنی
افتتاح نمایشگاه «اسماءالحسنی» در سکوت خبری و موج چهارم کرونا!