هولوگرافی و هويت بصرى معدن / استوديو Necon

استودیو دیزاین نکون “Necon” با سفارش شرکت معدن سانران ماینینگ “Sanrun Mining Co” در کشور چین، اقدام به طراحى هویت بصری کل شرکت در سبک هولوگرافیگ و هماهنگ با معدن نمود.
طيف رنگ‌هاى به كار رفته در هويت تصويرى اين پروژه، علاوه بر ارجاع به گوناگونى سنگ‌هاى معدنى، در تقابل با مقوله‌ى سنگين «معدن» و كار مشقت بار نيز قرار مى‌گيرد و به طرز هوشمندانه اى، بر روى ذهنيت از پيش تعيين شده‌ى مخاطب اثر مى‌گذارد.
یک طرف از کارت‌های تجاری اين شركت، با توجه به نوع تابش نور در چند رنگ مختلف می‌درخشد. علاوه بر موارد گفته شده، این عامل باعث شناخته تر شدن برند شده که در تصاویر نیز مشاهده مى شود.

KyuiIwz  roozrang-9  roozrang-10  roozrang-11  roozrang-12  roozrang-13  roozrang-14  sanrunminingCO-  sanrunminingCO-11  WFAccGN roozrang-2  roozrang-3  roozrang-4  roozrang-5  roozrang-6  roozrang-7  roozrang-8

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پشت صحنه نسخه دوم بازی Monument Valley را ببینید