همکاری AT&T و فیسبوک در کریسمس 2017

سال گذشته بیش از 6.6 میلیون کودک آمریکایی باورکردند که وجود بابا نوئل حقیقت ندارد. از این رو آژانس تبلیغاتی AT&T به این فکر افتاد تا با استفاده درست از یکی از تکنولوژی های فیسبوک، این رویا را برای کودکان حفظ کند. نام این پروژه Santa Live نام داشت که در آن همسر بابا نوئل و تعدادی از موجودات از نژاد ساختگی Elf خود را برای کریسمس آماده می کنند تا بابانوئل نام 200 کودکی که در سال 2016 بچه های خوبی بودند را بخواند. مدیر بازاریابی AT&T والدین را تشویق کرده بود تا از بچه های خود بخواهند داستانی نوشته و برای بابانوئل ارسال کنند تا بچه ها ببینند که بابانوئل آن ها را می خواند. این نمایش با همکاری فیسبوک به صورت زنده از طریق Facebook Live در شب قبل از کریسمس اجرا شد که به طور زنده بچه ها در همان لحظه می توانستند با سانتا به گفتگو بپردازند و نظر های خود را در زیر صفحه این رویداد ثبت کنند و همچنین از تخفیف های ویژه ی  خرید بلیط سینما تا دیگر رویدادهای مرتبط با تعطیلات برخوردار شوند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه گروهی پوستر دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه انقلاب تهران