هفت تصویرگر ایرانی در میان فینالیست‎های فرفره طلایی

با پایان مرحله نخست داوری سومین مسابقه فرفره طلایی شانگهای چین 2017، نام هفت تصویرگر ایرانی در لیست فینالیست‎های این جشنواره معرفی شد.

مهدی اشعری، محمد بررنگی، مریم حسن‎نژاد، نجمه مرادی‎چادگانی، ناهید کاظمی، آذر تیموری و زهرا محمدنژاد تصویرگرانی هستند که با انتخاب هیئت داوران هفت نفره این رویداد از چین، ایرلند و آمریکا در میان 50 تصویرگر راه‎یافته به لیست این مسابقه در سال 2017 قرار گرفته‎اند.

به این ترتیب ایران با هفت نماینده پس از چین با 26 نماینده در جایگاه دوم از نظر تعداد هنرمندان راه‎یافته به لیست نهایی قرار گرفته است. طبق آمار اعلام شده در سایت این مسابقه، این 50 تصویرگر از میان 3655 اثر رسیده از 37 کشور به دبیرخانه آن انتخاب شده‎اند.

قرار است این آثار 17 تا 19 نوامبر 2017، برابر با 26 تا 29 آبان 96، در نمایشگاه بین‎المللی کودکان شانگهای به نمایش در آیند.

لیست در سایت مسابقه

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کانسپتی جالب برای برند پاستا از فرهنگ موسیقی رگی