هفتمین جشنواره بین‌المللی پوستر خلیج‌فارس

هفتمین جشنواره بین‌المللی پوستر خلیج‌فارس با مشارکت خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه آثار هفتمین جشنواره بین‌المللی پوستر خلیج‌فارس در آستانه‌ روز ملی خلیج‌فارس، پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان گشایش خواهد یافت.

در این نمایشگاه 30 اثر پوستر و تایپوگرافی از آندره می بری (کانادا)، چنگ تا لین(تایوان)، دوگان ارسلان(ترکیه)، یوسف کیس(ترکیه)، هلن برانکاوا (اوکراین)، ایروان هارتوکو(اندونزی)، خوزه لوییز لوپز(اکوادور)، ماریو فونتس(اکوادور)، کیونگ تین هان(کره جنوبی)، المر سوسا(مکزیک)، لوییز یانیز(مکزیک)، جی ژانگ(آمریکا)، ریچارد دابل دی(آمریکا)، شا فنگ(چین) در بخش مدعوین بین المللی و در بخش مدعوین داخلی اونیش امین الهی، علیرضا وکیلی ورجویی، ناصر نصیری، مرتضی آکوچکیان، مهردخت دارابی، مهدی محمدی و همچنین پنج اثر منتخب از علیرضا مصطفی زاده، داریوش وارث، حمید نیکخواه، کوروش کریمی و ناصر خادم در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۱ اردیبهشت ماه همه روزه (بجز شنبه ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خ موسوی شمالی، پارک هنرمندان مراجعه کنند.

طراح پوستر: محمد اردلانی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر روز «کتاب و سینما»