هر هنرمند یک حامی / گروه هنری توما

محیط زیست یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز همه جوامع است. درحال حاضر جهان با مشکلات زیادی در این حیطه روبروست که از جمله آن‌ها می‌توان به شکار غیرمجاز، آلودگی هوا، کمبود آب، از بین رفتن پوشش گیاهی، آلودگی دریا و… اشاره کرد. باهمکاری و مشارکت گروهی از هنرمندان در شاخه‌های هنرهای تجسمي تلاش شده است، قدمي در جهت بهبود شرایط محیط زیست کشور برداشته شود.

« پدرام کازرونی» مدیر گروه هنری « توما»است که با همکاری انجمن تصویرگران ايران و با شعار: هر هنرمند، یک حامي، آثار خلق شده هنرمندان با موضوع محیط زیست را از طریق صفحه‌ اینستاگرام این گروه به نمایش می گذارند، این درحالی است که بخشی از درآمد حاصل از فروش آثار صرف بهبود وضعیت محیط زیست در ايران خواهد شد. تعدادی از آثار هنرمندان حامی این پروژه را به انتخاب روزرنگ در ادامه خواهید دید.

tooma-8 tooma-9 tooma-5 tooma-6 tooma-4 tooma-30 tooma-28 tooma-29 tooma-26 tooma-27 tooma-25 tooma-23 tooma-24 tooma-22 tooma-2 tooma-19 tooma-17 tooma-15 tooma-16 tooma-14 tooma-12 tooma-13 tooma-10 tooma-11

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن‌های فرانسوی در یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران