هر شهری کاراکترهای خود را دارد

هر شهر یک گالری از شخصیت های متنوع خود را دارد. این عنوان پروژه ای است که کسنیا کوپالوا (Ksenia Kopalova)  طراح و تصویرگر روسی به آن اختصاص داده است. این پروژه مجموعه ای از طراحی کاراکترهایی از شهروندان معاصر شهر مسکوست. در واقع این ها عروسک هایی هستند که از چندین قطعه تشکیل شده و در محصول اصلی قرار می گیرد که با متصل کردن مفاصل آنها به هم، شکل اصلی درست می شود و می توانید آنها را در حالت های مختلفی در بیاورید. جنس آنها از چوب است و مخاطب می تواند به سلیقه خودش به آنها طرح و رنگ بدهد. هر بسته شامل یک کاراکتر است که به صورت دستی باید قطعات مختلف را به هم متصل کنید. همچنین به همراه هر پکیج یک دفترچه راهنما که روش ساخت و توضیحاتی راجع به شخصیت ها در آن قرار داده شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
10 طرح جلدی که گُل کردند / هجویه نشریات معتبر جهانی بر سیاست‌های ترامپ