هر رنگی که تصور آن را بکنید، ما می‌سازیم!

امروزه هنر در مفهوم گسترده و متنوعش، به طرز باورنكردنى در خدمت صنعت تبليغات قرار گرفته است. عملكرد استوديوهاى خلاق در جهت تحت تاثير قراردادن مخاطبان، روز به روز بهتر و جذاب تر مى‌شود و هر روز ده‌ها ايده‌ى تفكر برانگيز طراحى مى‌شود.
تبليغات درست، براى مصرف كننده‌ى واقعى طراحى مى‌شود نه براى دريافت جوايز؛ با اين حال تأثيرگذارى موفق، بهترين جايزه است!
اين پست اختصاص به نمايش پوسترهاى تبليغاتى شركت طراحى دكوراسيون Lerroy Merlin دارد كه در آن ايده پوستر با انطباق دو مفهوم تفكر و رنگ، بسيار شفاف و روان به مخاطب منتقل مى‌شود. اين شركت فرانسوى در زمينه بازسازى و ترميم منازل فعاليت مى‌كند. سابقه‌ى فعاليت Leroy Merlin به بيش از هشتاد سال پيش مى‌رسد و اكنون با نمايندگى در ١٣ كشور دنيا، تبديل به يك برند بزرگ و تخصصى در زمينه‌ى ساختمان و دكوراسيون شده است.
ایده پوسترها نمايانگر تخصص عالى اين شركت در تركيب رنگ هاى صنعتى و ساختن رنگ هاى تركيبى و محبوب براى مشتريان و مخاطبان است. این مجموعه، توسط آژانس تبلیغاتی Publicis ایتالیا در سپتامبر۲۰۱۴ منتشر شده است. باهم مى‌بينيم:

bubbles1_aotw  bubbles2_aotw

bubbles3_aotwمنبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.