چگونه‌ می‌توان‌ به‌طورآزاد کار طراحی‌گرافیک‌ انجام داد؟

در حالی که موفق بودن به عنوان یک طراح گرافیک آزاد و بدون تحصیلات رسمی کاری ممکن  وشدنیست، انجام این کار دشوار نیز هست. علاوه بر این، یکی از اهداف این مبارزه این است که شما جزو بهترین طراحان نیز باشید. پس چرا تا آنجا که ممکن است یاد نگیرید؟

1. به مدرسه بروید.

در حالی که موفق بودن به عنوان یک طراح گرافیک آزاد و بدون تحصیلات رسمی ممکن است، انجام این کار دشوار نیز هست. علاوه بر این، اینکه شما بهترین طراح باشید نام این بازی  هم است، پس چرا تا آنجا که ممکن است یاد نگیرید؟شما برای آموزش طراحی می توانید یا دوره های کوتاه مدت و یا یک رشته ی بلند مدت را انتخاب کنید. که تصمیم آن بر اساس بودجه و میزان زمانی که دارید گرفته می شود.

2. دانش نرم افزاری خود را کامل کنید.

به عنوان یک طراح گرافیک شما به داشتن اطلاعاتی در مورد برنامه های اولیه در این رشته نیاز دارید که شامل: فتوشاپ، ایلوستریتور، این دیزاین و … با این حال حتما برنامه ای هست که مورد علاقه ی شما باشد و با آن احساس راحتی بیشتری دارید. با آن کار کنید و هر چقدر که می توانید تمرین کنید.

3. دائما فرهنگ عامه را زیر نظر داشته باشید.

هر طراح گرافیک خوب در زندگی یک دانشجو هم هست. به دنبال نشانه هایی از پیشرفت ها و گرایشات در دنیای گرافیک باشید. به مجله ها و روزنامه ها و سایت ها مرتبا نگاه بیندازید تا از طراحی های معروف روز مطلع شوید. در مورد گرایش ها به صورت آن لاین مطالعه کنید و هیچ وقت خود را دور از دسترس قرار ندهید.

 

برای مشاهده متن کامل ، ابتدا بصورت رایگان عضو شوید

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.