نمایشگاه گروهی پوستر مکزیک «ما همه مهاجر هستیم» در تبریز

نمایشگاه گروهی پوستر مکزیک “ما همه مهاجر هستیم” در تبریز برگزار می شود.  این مجموعه ۵۱ اثر منتخب جشنواره‌ی مکزیک با عنوان ” ما همه مهاجر هستیم2016 ” است که پس از مکزیک، ایالت متحده آمریکا و ایرلند، در ایران و در شهر تبریز نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

در بین پنجاه طراح راه‌یافته به این دوره از جشنواره، اسامی هشت ایرانی به نام‌های فرزاد سعیدی، محسن حیدری، نسیم زاهدی، مختار رحمانی تنها، علی فخاریان، جلال پیرمرزآباد، داود فخیم یوسف‌نیا و علی سیابانی نیز به چشم می‌خورد.

گفتنی است این نمایشگاه به همت گروه گپ در سومین هفته از جشنواره  اردیبهشت خلاق تبریز برگزار می شود و علاقمندان جهت بازدید می توانند به آدرس: تبریز ، بلوار استاد شهریار (چایکنار) ، جنب پارک مسافر ، مجتمع تجاری جواهر ، طبقه فوقانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ، نـگــارخـانه هنـــرمنـدان مراجعه نمایند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.