فتوگرافیست‌ها

نمایشگاه گروهی عکس فتوگرافیست‌ها

نمایشگاه گروهی عکس فتوگرافیست‌ها از روز جمعه دهم بهمن ماه 1399 افتتاح می شود.

به گزارش واحد خبر روزرنگ، در این نمایشگاه؛ عکاسی‌های دوازده فتوگرافیست به نام‌های زیر در گالری آتبین به معرض نمایش در می‌آید: علی بوستان،حسن کریم زاده،مهرداد احمدی شیخانی،اونیش امین الهی،سیروس سلیمی،علیرضا انوشفر،صالح تسبیحی، فرشید پارسی کیا،روزبه مشهدی زاده، علی باقری، مهدی میرباقری و محسن دائی نبی.

گفتنی است این گروه، همگی عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هستند و در طول سالهای فعالیت حرفه‌ای خود، کم و بیش با عکاسی مأنوس و دلمشغول بوده‌اند و گالری آتبین در تاریخ دهم تا بیستم بهمن ۱۳۹۹ میزبان اولین نمایشگاه عکاسی این دوازده فتوگرافیست است.

آثار این نمایشگاه را محسن دایی نبی گردآوری کرده و طراح لوگوتایپ و کاتالوگ نمایشگاه نیز برعهده او بوده است. همچنین طراحی پوستر و هویت بصری رامهدی میرباقری انجام داده است.

گالری آتبین در تهران، خیابان ولی عصر، جنوب چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک  42 واقع شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.