نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان «گل و مرغ و کلاغ»

نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان “گل و مرغ و کلاغ” با حضور 57 هنرمند جوان جمعه 11 مرداد ماه در نگارخانه لاله گشایش می یابد.

آثار این نمایشگاه توسط پژمان رحیمی زاده ،گردآوری شده و شامل آثار تصویرسازی روایی و داستانی و همچنین تصویرسازی های مستقل و بدون داستان است که بیشتر مفهومی، تمثیلی و بر اساس تجربیات ذهنی شخصی هنرمندان است که مرز مشترک بین نقاشی و تصویرسازی هستند. موضوع محوری و مشترک آثار هنرمندان ، پرندگان در موقعیتهای روایی و زیستی مختلف و در مواجهه با انسان و جهان پیرامون شان است .

تنوع نگاه هنرمندان به موضوعی واحد از ویژگیهای این نمایشگاه است که در مجموع شامل بیش از 60 اثر با تکنیک های مختلف می باشد.

بازدید: 12تا 22مرداد ساعت 9تا13-14 تا 18- پنجشنبه ها تا ساعت 13به استثنای ایام تعطیل.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشن پوسترهای تئاتر لهستان