نمایشگاه پوستر ناجیان

نمایشگاه آثار جشنواره ملی ناجیانمان در آستانه‌ سالروز آزادسازی خرمشهر، چهارشنبه دوم خرداد ماه ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان گشایش یافت.

در این نمایشگاه مجموعا ۷۵ اثر از هنرمندان در معرض دید عموم قرار گرفته است.

گفتنی است به اين جشنواره تجسمی مجموعا 1270 اثر با موضوع دفاع مقدسِ نیروهای انتظامی از امنیت در مرزها، شهرها، جاده ها و شهدایی که در این راه تقدیم کرده به دبيرخانه رسيده بود که داوری این آثار برای حضور در نمایشگاه و کسب رتبه های برتر را اساتید مجید عباسی، کورش پارسانژاد، سید حسن موسی زاده، محمد اردلانی و اصلان اصلانی بر عهده داشتند.

لازم به ذکر است جشنواره ملی پوستر #ناجیانمان به همت گروه هنری ایرسا و با حمایت سازمان نشر معارف و تجارب انتظامی و دفاع مقدس، ششم خرداد ماه ساعت 15 با معرفی و تقدیر از برگزیدگان در سالن استاد جلیل شهنازِ خانه هنرمندان ایران به کار خود پایان خواهد داد.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۸ خرداد ماه همه روزه (بجز شنبه ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری تابستان خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خ موسوی شمالی، پارک هنرمندان مراجعه کنند.

پوستر رویداد : محمد اردلانی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گذر از گرافیک محیطی هتل مینهو در پرتغال / R2 Studio