نمایشگاه پوستر با موضوع «محیط نیست» در تبریز

نمایشگاه پوستر طراحان گروه نود و شیش با موضوع محیط زیست در تبریز برگزار می شود. اعضای گروه از طراحان جوانی شکل گرفته که برای اولین بار از نقاط مختلف ایران گرد هم آمده‌اند و اولین نمایشگاه گروهی پوستر خود را با عنوان “محیطِ نیست” برپا می‌کنند.

در بیانیه نمایشگاه آمده است: این نمایشگاه تلاشی تصویری است برای بیان اینکه فریاد درخت‌های زخمی و زمین‌های ترک‌خورده را شنیده‌ایم، چشمه‌هایی را دیده‌ایم که گرما آنان را چون کویری سوخته‌جان کرده است. زمین خانه‌ی مشترک همه‌ی ماست، حال ما انسان‌ها دانسته یا ندانسته در حال از بین بردن زمین و محیط پیرامون خود هستیم.

این نمایشگاه از روز شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ لغایت ۳۰ آذر ۱۳۹۶ در  تبریز، بلوار استاد شهریار، جنب پارک مسافر، طبقه‌ی فوقانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نگارخانه‌ی هنرمندان دایر می باشد.
گفتنی است بعد از تبریز، اصفهان میزبان آثار این نمایشگاه خواهد بود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.