نمایشگاه پوسترهای طراحی اعلان فیلم محمد علی باطنی

«۱۳۵۰بود » عنوان نمایشگاه پوسترهای طراحی اعلان فیلم محمد علی باطنی است که از نهم تا ۲۰ شهریور در نگارخانه‌های تابستان٬ بهار و نامی دایر می باشد. این نمایشگاه پروژه مشترک موزه سینما و خانه هنرمندان ایران است که با حمایت موزه گرافیک ایران٬ انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و گروه سینمایی هنر و تجربه اجرا می‌شود.

در این نمایشگاه ۱۶۰ پوستر محمد علی باطنی در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است و به نوعی مروریست بر پوسترهای سینمایی محمد علی باطنی از سال ۱۳۵۰ تاکنون. همزمان با برپایی این نمایشگاه ۲۰ پوستر و آرت ورک محمد علی باطنی در سالن استاد ممیز موزه گرافیک ایران نیز در معرض دید قرار دارد.

محمدعلی باطنی بیش از ۳۰۰ پوستر برای سینمای ایران طراحی کرده است و بخش انکار نشدنی از تاریخ پوستر در ایران است. طراحی‌های او ادامه‌ای از طراحی پوسترهای نقاشان تبلیغاتی چون هایک اجاقیان، میشا گراگوسیان و محسن دولو بود.

طراح: مرتضی آ کوچکیان

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن ایرانی در راه اسکار