نمایشگاه پنجمین سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال)

پنجمین سالانه تبادل چاپ دستی با هدف تبادل آثار و به اشتراک‎گذاری تجربیات جدید هنرمندان در نگارخانه لاله برگزار می‎شود.

به گزارش روزرنگ در پنجمين دوره اين رويداد که در دو بخش فراخوان و مدعوين برگزار شده است، پس ازانتشار فراخوان، 165نفر آثار خود را به دبيرخانه سالانه ارسال نمودند. پس از بررسي، آثار 109 نفر به بخش نهايي راه يافت. در بخش مدعوين نيز 28 هنرمند فعال شرکت نمودند که در مجموع آثار 137 هنرمند با یکدیگر تبادل شد. همچنين در اين دوره با تمهيداتي ويژه، فرصتي براي حضور تعدادی از هنرمندان شاخص وعلاقه مند به چاپ دستي درنظر گرفته شد، هنرمنداني که شايد فرصت وامکانات کمتري براي فعاليت متمرکز دراين عرصه داشته اند.

این نمایشگاه روز جمعه 31 فروردین  از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد و نمایشگاه از تاریخ 1 تا 19اردیبهشت 1397 ، ساعت 9تا13و14 تا 19 به غیر از ایام تعطیل ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«آخرین داستان» دوازدهمین جایزه خود را در کالیفرنیا گرفت