نمایشگاه «مونوگرام با جیم»

گروه گرافیک دانشکده فنی و حرفه ای شماره دو ساری به مناسبت هفته طراحی گرافیک نمایشگاهی با عنوان ” مونوگرام با جیم” با آثاری ار اساتید، دانشجویان و جمعی از فارغ التحصیلان این دانشکده برگزار مینماید.
این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 18 اردیبهشت 1398 در آتلیه هنر ساری به آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، انتهای خیابان سعدی، روبه روی کوچه عرفان، آتلیه هنر، دایر میباشد. ساعت بازدید از نمایشگاه: 14:30 الی 19:30

اسامی شرکت کنندگان:
هادی قاسمی،امین وطنی، رضا هدایتی، مسعود آقایی، خلیل یوسفی، صاحب آهنگر، هدایت علیپور، رضا عموزاد، محسن کرمی، مهران برزگر، اشکان طاهری، محمدصادق خدابخش، سهراب حمزء، سهیل ابراهی فر، محمد بهادری، پویا پورصادقی، مهرشاد حسینی، علیرضا حویزه، پیمان رحمتی، مبین فلاحتی، آرمان قاسمی، محمد گرائیلی، امیرحسین مومن پور، علیرضا نوری، فرنام هدایتی


طراح پوستر: امین وطنی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
محصولات جدید اپل معرفی شدند/ آیفون‌های جدید با رنگ‌های متنوع