نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره تئاتر فجر

نمایشگاه مسابقه ی عکس و پوستر تئاتر جشنواره ی سی و هفتم روز سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۶ در مجموعه ی فرهنگی هنری صبا افتتاح می شود.

نمایشگاه مسابقه عکس در گالری لرزاده این مجموعه ی فرهنگی هنری و نمایشگاه مسابقه ی پوستر در گالری فرشچیان این مجموعه برپا می شود.

مسابقه عکس سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به مدیریت سیامک زمردی مطلق و داوری رضا معطریان، عباس کوثری و هادی نوید و همچنین مسابقه ی پوستر به مدیریت ابراهیم حسینی و داوری فرزاد ادیبی، ساعد مشکی و صالح تسبیحی در جریان است.

۶۱ اثر و پنج مجموعه از ۳۴ هنرمند طراح، به بخش مسابقه ی پوستر راه یافته اند و مجموعه ی ۶۴ عکس از ۴۵ عکاس به بخش مسابقه ی عکس که به ترتیب تحت عنوان کتاب «اعلان» و کتاب «لحظه ی جادویی» توسط سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به چاپ رسیده اند.

اعلام اسامی برگزیدگان و اهدای جوایز مسابقه ی عکس و پوستر تئاتر جشنواره ی سی و هفتم در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر انجام می شود.

سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از ۲۲ بهمن تا چهار اسفند ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ده طراح گرافيك ايرانی در پانزدهمين دوسالانه بين‌المللی پوستر مكزيك