نمایشگاه سیزدهمین دوسالانه طراحان گرافیک قم

به گزارش روزرنگ، این دو سالانه که شامل چهار بخش اصلی، تجربی، آژانس های تبلیغاتی و موضوعی میباشد در بخشهای اصلی، تجربی و آژانس های تبلیغاتی، آثار شرکت کنندگان در گرایش های; پوستر، نشانه، جلد و صفحه آرایی، بسته بندی، هویت بصری، گرافیک متحرک و فونت و در بخش موضوعی نمایشگاه با موضوع (رفع آسیبهای اجتماعی) در قالب پوستر ارایه شده است. همچنین در بخش جنبی و غیر رقابتی نیز آثار تعدادی از اساتید گرافیک استان قم به نمایش درآمده است.

آیین گشایش نمایشگاه سیزدهمین دوسالانه طراحان گرافیک استان قم به مناسبت روز جهانی گرافیک، عصر روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه 1398 ساعت 17 بود که این نمایشگاه به طور همزمان در نگارستان اشراق و نگارخانه فرهنگ در حال برگزاری است و تا 27 اردیبهشت ماه ادامه دارد. همچنین اختتامیه سیزدهمین دوسالانه طراحان گرافیک استان در روز شنبه 14 اردیبهشت ماه سال جاری ساعت 17 تا 19 در تالار شهید آوینی واقع در بلوار جمهوری، نبش کوچه 28 برگزار خواهد شد.

طراح پوستر: الهام صفایی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.