نمایشگاه دو کارگاه در ارسباران

نمایشگاه تصویرگری آثار کارگاه‎های “داستان‎های کودکانه” و “کتاب تصویری از الف تا ی” در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‎شود.

به گزارش روزرنگ و به نقل از اروابط عمومی انجمن تصویرگران ایران این نمایشگاه آثاری از شبنم صباغ، سارا یوسفی، مهلا سپاسی، معصومه رضایی، آرزو میرزایی، نرجس توانا، ساناز زمانی، ساقی ذاکرنژاد، لاله  ضیایی، نگین مصلحی، فاطمه کاوه، مونا کیانسا، لیلا علیزاده، نازلی نوروزی، امیرمحمد نوری، وحیده فرجزاده، زهره فرخشاد، آذین رجاییان، صدف جازم و غزال امینی هنرمندان حاضر در کارگاه کتاب تصویری از الف تای به سرپرستی کمال طباطبایی در سال ۹۴ و کارگاه داستان‎های کودکانه به سرپرستی بهزاد غریب‎پور در سال ۹۵ را به نمایش می‎گذارد.

افتتاحیه نمایشگاه روز جمعه ۱۵ اردیبهشت از ساعت ۱۶ تا ۲۰، در گالری هنر شماره یک فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، پل سید خندان، خیابان جلفا، خیابان ارسباران، کوچه عقاب، پلاک ۱ برگزار می‎شود و تا ۲۵ اردیبهشت ادامه خواهد یافت.

این نمایشگاه با همت استودیو سین برگزار می‎شود و دبیری آن و همچنین طراحی و مدیریت اجرایی کارگاه‎های مذکور را سمیه علیپور برعهده داشته است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.