نمایشگاه جهانی هنر توکیو

نمایشگاه جهانی هنر توکیو ۲۰۲۱ برگزار می شود

نمایشگاه جهانی هنر توکیو ۲۰۲۱ با مشارکت رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن برگزار می شود.

در راستای توسعه همکاری ها، حضور هنرمندان و چهره های شاخص هنری کشور و شرکت در نمایشگاه های مطرح بین المللی در ژاپن، همچون سال گذشته، با پیگیری و حضور رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، نمایشگاه جهانی هنر ژاپن (ART FAIR ۲۰۲۱) یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی در توکیو برگزار می شود و عنوان رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان در ژاپن نیز به عنوان همکار در این رویداد مهم در پوستر نمایشگاه درج گردیده است.

در سال ۲۰۲۰ نیز برای اولین بار با پیگیری و مشارکت رایزنی فرهنگی و همراهی سفارت کشورمان در ژاپن، موسسه هنرهای معاصر ایران و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، زمینه حضور ایران در این رویداد مهم بین المللی فراهم شد و رایزنی فرهنگی اثر هنرمند مطرح ایرانی رضا لواسانی با عنوان «زندگی» را معرفی کرد که در کتاب نمایشگاه به چاپ رسید اما متاسفانه به دلیل شیوع کرونا در فروردین سال ۱۳۹۹، اجرای آن لغو شد.

این نمایشگاه و رویداد بزرگ فرهنگی و هنری در سطح بین المللی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است و به لحاظ وسعت اولین و به لحاظ فروش آثار هنری در سال ۲۰۱۹ مقام دوم را به خود اختصاص داده و مخاطبان و بازدید کنندگان فراوانی را از سراسر جهان جلب می کند.

در نمایشگاه جهانی هنر توکیو  کشورهای مختلف، وزارتخانه ها و موسسات، ، استانداری ها، فرمانداری ها، شهرداری ها، موزه ها، گالری ها، رسانه ها و …  همکاری و مشارکت دارند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.