نمایشگاه تصویرسازی «از آنان تا من»

نمایشگاه تصویرسازی «از آنان تا من» با نمایش آثار جمعی از دانشجویان تصویرسازی دانشگاه تهران از روز جمعه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۶، در نگارخانه مریم به نمایش گذاشته می شود.
در این نمایشگاه که تحت نظر مهنوش مشیری برگزار می شود حدود ۵۰ اثر ارائه خواهد شد و تلاش بر نگاهی نو نسبت به نقاشی‌های کلاسیک دوران رنسانس است.
در بیانیه‌ی این نمایشگاه آمده است: « اگرچه آثار به نمايش درآمده، وامی است كه از آثار هنرمندان بنام ناتوراليست، كلاسيست و رئاليست‌های رنسانس گرفته‌شده، ولی منظور، شباهت دو «صورت» با هم نبوده است. بلكه تجلّیِ معناي جديدی است در قالب «صورتی» كاملاً نو و متفاوت.》
گفتنی است این نمایشگاه از روز شنبه، دوم اردیبهشت تا یکشنبه، دهم اردیبهشت از ساعت 11 تا 19 به استثنای روزهای تعطیل در نگارخانه مریم میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.