نمایشگاه تصویرسازی «ادیان توحیدی»

نمایشگاه تصویرسازی ادیان توحیدی با آثار هنرمندانی از کشور‌های ایران، اوکراین، کرواسی، ایتالیا، روسیه، قزاقستان، ترکیه، تایوان و عراق در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) در حال برگزار ی است.

در این نمایشگاه آثاری از ۲۷ هنرمند ایرانی، ۲۱ هنرمند خارجی و ۱۷ تن از استادان صاحب نام ایرانی و خارجی با موضوعات «بیان آموزه‌ها و تعالیم انبیا»، «نیکوکاری و نوع دوستی»، «دعا و نیایش» و «صلح و آشتی» به نمایش درآمده است.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی چون محمدعلی بنی‎اسدی، مهنوش مشیری، جلال شباهنگی، حسین خسـروجردی، فیروزه گل‎محمدی، حسن عامه کن، انطات علـی، علی عامه کن، مهکامه شعبانی، سمائه شـریفی، مهتاب فاضلی، ندا راثی، سحر خراسـانی، لیلی درخشانی، پیمان رحیمی زاده، مینا موسوی پور، علی بوذری، احمد حریمی، سیروس آقاخانی، روناک سادات مشیری، سید مصطفی کلانتری، حمید رضا بیدقی، آنیتا هاشمی مقدم، عطیه مرکزی، سید محمد مهدی طباطبایی، سید حسام الدین طباطبایی، نجوا عرفانی، حسن روح الامینی، وحید چمانی و راحله جمعه‎پور و همچنین کاترین شوآن، ماریلینا ریادری، مارینا بکتوا، کاتیا تاراسوا، استیاند موری، زدنکو باسیک، الاکنمل جالیناکنمل، نلی باب، سم کیزیلتوک، تایوآن تاسی شرکت دارد.

نمایشگاه تصویرسازی ادیان توحیدی تا ۲۶ دی ماه همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) از ساعت ۹ تا ۱۸ در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) واقع در خیابان ولی عصر(عج) روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار شماره ۳۵ میزبان علاقه‌مندان و دوستداران رشته تصویرسازی است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان رقابت عکاسی 2020 SPIE