نمایشگاه بین المللی ۲۰ در ۲۰، پوستر برای صلح

نمایشگاه بین المللی ۲۰ در ۲۰، پوستر برای صلح در کرمانشاه برگزار می شود. این نمایشگاه با همکاری انجمن طراحان گرافیک کرمانشاه در نگارخانه این شهر به تاریخ 15 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه ۲۰ طراح ایرانی و ۲۰ طراح بین‌المللی به‌صورت دعوتی حضور دارند.

در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «مدت‌ها است که پوستر، به‌عنوان رسانه‌ای برای گفت‌وگو و اطلاع‌رسانی در مسائل اجتماعی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پوسترها، چه برای ترغیب کردن باشند یا باهدف مقابله غیرمستقیم، به‌مثابه صدایی رودررو و یک پیام شخصی از طرف طراح آن به مخاطبان است. علاوه بر این پوسترها به‌عنوان بستری برای تعامل با جامعه مطرح می‌شوند نشانگر فداکاری طراح و مسئولیت اجتماعی است که حالا بر دوش آن‌ها قرارگرفته و آنان را تبدیل به نقل‌کنندهٔ صدای مخالفت و تغییر اجتماعی در جهان کرده است.»

بررسی آثار و افتتاحیه : شنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 16 در نگارخانه شهر خواهد بود

همچنین ورکشاپ دو روزه با موضوع صلح نیز برگزار می شود که پوسترهای برگزیده، در نمایشگاهی با همین موضوع در کشورهای مختلف دنیا مثل ایران، مکزیک، آمریکا و… به نمایش گذاشته می شود.

نگارخانه شهر کرمانشاه در چهارراه مطهری غربی(جوانشیر) واقع‌شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای جدید شیوا برای بهارستان