نمایشگاه بین المللی «فردیت 20»

هاپسالو (HGDF) 2020 ترویج توسعه طراحی گرافیک ، ترویج تخصص و تقویت ارتباطات حرفه ای با همکاران در استونی و خارج از کشور است. گالری شهر هاپسالو نمایشگاه بین المللی “فردیت 20” را با موضوع CONTACT به نمایش گذاشته است.

شرکت کنندگان از امکانات طراحی گرافیک در مقیاس بسیار گسترده و با استفاده از تایپوگرافی ، خوشنویسی ، تصویرگری ، عکاسی ، تکنیک های مختلف نقاشی و بسیاری از تکنیک های ترکیبی استفاده کردند.

این مسابقه در مجموع 358 اثر از 114 نویسنده اتحادیه اروپا ، روسیه ، اکوادور ، مکزیک ، آرژانتین ، کوبا ، بلاروس ، اوکراین ، چین ، ایران ، اندونزی ، کانادا و ایالات متحده دریافت کرد.

هیئت داوران حرفه ای 84 اثر نهایی را از این مسابقه برای نمایش انتخاب کردند ،طراحان ایرانی منتخب هیئت داوران: عاطفه بیاجیان ،داریوش الهیاری،غلامرضا صفاری،رز انصاری،سوسن سامانی فر می باشند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نسخه کارگردان انیمیشن «آخرین داستان» به شکل محدود عرضه می‌شود