نمایشگاه پوستر درخت زندگی

نمایشگاه بین‌المللی پوستر درخت زندگی

نمایشگاه دعوتی بین‌المللی پوستر درخت زندگی با محوریت محیط زیست از تاریخ یکم تا هفتم اردیبهشت ماه همزمان با هفته دیزاین برگزار خواهد شد.

مدعوین حاضر در این نمایشگاه ۱۲۰ نفر هنرمند شامل ۶۲ نفر طراح ایرانی و ۵۸ نفر طراح از کشورهای مکزیک، آذربایجان، ترکیه، اسلواکی، کانادا، لهستان، آمریکا، کره جنوبی، اکوادور، آرژانتین، روسیه، دانمارک، ایتالیا، آلمان، اوکراین، اندونزی، مجارستان، بلاروس، چین، پرتغال و شیلی هستند.

نمایشگاه به خاطر محدودیت‌های بیماری کرونا بزودی با هماهنگی‌های انجام شده به شکل مجازی در سایت‌های پوستر تریتوری با مدیریت اُلگا سوورینا از آمریکا و همچنین سایت گالری اعلان با مدیریت مهران میرحسینی همزمان اکران خواهد شد.

نمایشگاه گردان(کیوریتور): داریوش اللهیاری و حمید نجاتی.

مدیرهنری و طراح پوستر: آقای سعید رضوانی

لینک نمایش آثار نمایشگاه بین‌المللی پوستر درخت زندگی:
www.elanagi.com
www.posterterritory.com

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«بمب اتم» در برزیل