نمایشگاه آثار پریسا تشکری در آمریکا

نمایشگاهی از  آثار پریسا تشکری در Brick City گالری دپارتمان هنر و دیزاین دانشگاه میزوری، شهر اسپرینگ فیلد آمریکا برگزار شده است.

این نمایشگاه که به کوشش پروفسور چدومیر کوستویک، طراح مطرح بوسنیایی که سال‌هاست ساکن آمریکاست بر پا شده است، شامل طرح جلدها، پوسترها و دست ساخته های این طراح ایرانی است و از تاریخ ۱ سپتامبر تا ۷ اکتبر(۱۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه ۱۳۹۶) در این گالری بر پا خواهد بود.

تشکری در تاریخ چهارشنبه ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۲ شهریور) در سالن اصلی این دانشگاه که بزرگترین و معتبرترین دانشگاه دولتی در ایالت میزوری است، سخنرانی خواهد کرد. همچنین دو گروه از دانشجویان این دانشگاه طی دو روز متوالی در کارگاه دوروزه‌ی وی با عنوان «همه…» حضور خواهند یافت.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.