نمایشگاه آثار دانشجویان گرافیک میشیگان امریکا در مشهد

نمایشگاهی از آثار دانشجویان گرافیک دیزاین دانشگاه ایالتی میشیگان امریکا از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ مرداد ماه در گالری رادین مشهد برپا می گردد. این نمایشگاه شامل آثاری در زمینه های پوستر، تایپوگرافی، طراحی تایپ فیس، دیتا ویژوالیزیشن، ویدیو و کدنویسی خلاق  می باشد که به همت مهرداد صداقت برگزار می گردد.

پس از برگزاری نمایشگاه پوستر باغ ایرانی در دانشگاه ایالتی میشیگان در اسفند ماه سال گذشته این بار این نمایشگاه تلاش دارد با گرداوری آثار دانشجویی آن دانشگاه، بستری بی واسطه و صمیمی برای تعامل و مقایسه دانشجویان ایرانی فراهم آورد.
شایان ذکر است گشایش نمایشگاه در روز جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در گالری رادین مشهد، واقع در بلوار سجاد، حامد جنوبی ۱۲، پلاک ۱۰۸ می باشد.


پوستر این رویداد اثر حامد عدالتی.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.