نمایشگاه آثار تصویرگران چینی در جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان

در حاشیه برگزاری جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان نمایشگاهی از آثار تصویرگری شیونگ لیانگ و تعدادی از هنرمندان چینی در حال برگزاری است.

شیونگ لیانگ، نویسنده و تصویرگر چینی، متولد 1375 میلادی است که از دوران کودکی به هنر سیاه قلم پرداخته است و او با بهره‎گیری از نگارگری‎های سنتی چینی به خلق تصاویری بدیع و شخصیت‎های غنی از نظر بیان عواطف و احساسات می‎پردازد.

وی در زمینه‎های کتاب کودک، رمان مصور برای بزرگسالان، نمایشنامه، زمان و نقاشی سیاه قلم مدرن فعالیت دارد و در سابقه هنری وی 14 عنوان اثر و دریافت جوایزی در رشته‎های مختلف دیده می‎شود.

این نمایشگاه با کمک موسسه نمایشگاه‎های فرهنگی ایران، در جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان که با موضوع آب، از 22 تا 25 آذر 97، در باغ فین کاشان در حال برگزاری است، برپا شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پروژه‌ی «بازی‌یافت»/ هما دلورای