نمایشگاهی با عنوان «ساخت ژاپن» / Made In Japan

به مناسبت ماه گرافیسم Month of Graphism در شهر اشیرول فرانسه نمایشگاهی با عنوان “Made In Japan” برگزار شده است که هنر و دیزاین ژاپن را از فشن دیزاین تا ادبیات و تصویرسازی به نمایش گذاشته است. ژاپن اینگونه شناخته شده است که آثار خود را از نگاه آوانگارد منحصر به فرد خود اما با حفظ ارزش های سنتی و مفاهیم فیلسوفانه کشورش خلق می کند. این هماهنگی میان سنت و خلاقیت بخشی از زندگی روزمره مردم ژاپن است. در این نمایشگاه همچنین به بسته بندی بندی و مجلات و دیگر بخش های بصری نیز اهمیت داده شده است. جالب است این را هم بدانید که در ژاپن لغتی برای هنرمند Artist وجود ندارد چرا که به آنها صنعتگر Artisan گفته می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمايى از جديدترين طرح جلد انتشارات «پونته 33» در روزرنگ/ مجموعه طرح جلدها/ ايمان راد