نقشه جدید مسکو در بیان تصویرسازی

استودیو دیزاین باکلازاناس نرمادیک Baklazanas Normadic نقشه جدیدی از شهر مسکو را به مناسبت گرامیداشت معماری آوانگارد شوروی به تصویر کشیده است که در آن 180 بنای مشهور معماری کانستراکتیویسم در مسکو وجود دارد. کانستراکتیویسم شیوه ای از معماری مدرن است که در شوروی در دهه 20 میلادی و اوایل 30 شکوفا شد. این حرکت به هدف جلوگیری از فراموشی این سبک و نوعی اعتراض به خراب کردن این بناها توسط دولت روسیه می باشد. بیشتر این بناها توسط سازمانهای داخلی این کشور در حال از بین بردن می باشند. علاوه بر به تصویر کشیدن این بناها این استودیو چند دستاورد موفق در زمینه طراحی صنعتی از سال های 1920 تا 1930 را نیز تصویرسازی کرده اند. این نقشه با تکنیک چاپ سیلک در نسخه های محدودی تولید شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ادوبی نقشه راه فتوشاپ آیپد را مشخص کرد