نشست خبری دومین جشنواره سال استیکر

نشست خبری دومین جشنواره سال استیکر

روز شنبه مورخ 20/10/99 نشست خبری دومین جایزه سال استیکر که توسط آیگپ برگزار شده است، در محل فرهنگسرای اندیشه با حضور خبرگزاری‌ها، با رعایت پروتکل های اجتماعی پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

روابط عمومی آیگپ، روز شنبه ساعت ۱۰:۳۰ با حضور هیئت داوران و مدیر عامل آیگپ نشست خبری جشنواره دوم جشنواره استیکر سال پخش خواهد شد و مخاطبین می توانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.

هدف از برپایی این رویداد که به همت شبکه اجتماعی آی‌گپ برگزار می‌شود، طراحی استیکر بر اساس فرهنگ بومی ایران در سه بخش شخصیت‌های ایرانی، موضوعات نوستالژیک و آزاد و همچنین طراحی استیکر متحرک بر اساس فرهنگ بومی ایران است. لازم به ذکر است داوری و اختتامیه نهایی دومین جایزه سال «استیکر» به دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی 30 دی‌ماه سال جاری، همزمان با روز جهانی استیکر برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.