نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی و علوم وابسته / حامد مغروری

نشان

ششمين کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی و علوم وابسته در خرداد ماه سال 1399 در شهر زيبا و تاريخی اصفهان برگزار گرديد. در اين کنگره سه روزه اساتيد برجسته داخلی و خارجی آخرين دستاوردهای علمی در حوزه کاشت حلزون و علوم وابسته را به مخاطبان ارائه نمودند. در ادامه به مرور نشان و هویت بصری این کنگره که توسط حامد مغروری خلق شده است خواهیم پرداخت، با روزرنگ همراه باشید.

حامد مغروری طراح نشان و هویت بصری این پروژه، روند شکل گیری پروژه را اینگونه شرح داد:

در هر پروژه اگر همه عوامل موفقیت را در نظر بگیریم، داشتن یک لوگو یا نشان خوب بخش مهمی از موفقیت آن پروژه به حساب می آید. چرا که علاوه بر ایجاد حس خوب، باعث ماندگاری بیشتر برند و تاثیرگزاری بهتر بر روی مخاطبان خواهد شد.

بر اساس در خواست‌های دبیر این کنگره و توضیح این‌که هر چند سال یک‌بار این رویداد در یکی از کشورها و در یکی از شهرهای مطرح جهان برگزار می‌شود. و امسال شهر اصفهان میزبان این کنگره بود؛ لازم دانستیم که هویت بصری شهر اصفهان در نشان و اقلام تولیدی برای کنگره بين المللي کاشت حلزون شنوايی خود نمایی کند.

بر آن شدیم با مطالعه توضیحات درخواستی ارسال شده از طرف کار فرما، بررسی نقوش شهرمان، پیشینه هویت بصری نقوش به کار گرفته شده در مسجد شیخ لطف الله، ترکیب ساختار حلزونی سیستم شنوایی و همینطور ششمین دوره کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی؛ تلفیقی از این عناصر در راستای یک همایش با حضور پزشکان از سراسر نقاط جهان داشته باشیم.

تلاش ما بر این بود که بتوانیم حالت کاربردی این نشان را در گونه های مختلف اقلام بررسی کنیم، تا نشان تولیدی قابلیت اجرا در همه موارد را برای ما داشته باشد. نهایتا در عمل توانستیم به محصولاتی قابل تولید دست پیدا کنیم و مراحل دیگر این پروژه را نیز به مرحله انجام برسانیم.

مراحل طراحی نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی و علوم وابسته

اینفوگرافی طراحی نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی

مراحل اتود نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايیموکاپ نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايیموکاپ اتود نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی موکاپ نشان کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی گرافیک محیطی کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی گرافیک محیطی کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی

در این زمینه؛ پروژه نشان بیمارستان صدوقی نیز از حامد مغروری در روزرنگ منتشر شده است.

ساک دستی کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی پوستر کنگره بين المللی کاشت حلزون شنوايی ست اداری کنگره پیکسل کنگره هویت بصری نشاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.