نشانه‌های زندگی / تورج صابری وند

مجموعه آثار جدید « تورج صابری‌وند» به ارتباط علائم راهنمایی و رانندگی و موضوعات مختلف زندگی می پردازد: «چیزی که این روزها به آن مینیمال می‌گوییم دیگر هیچ ربطی به مینیمالیسم دهه ۶۰ ندارد. آن‌ها به دنبال حذف معنا از کارهایشان بودند در حالیکه ما مینیمالیست‌های امروزی، به دنبال حذف المان‌های غیرضروری از کارهایمان هستیم. ممکن است کارهای مینیمالیستی ما پر از معنا یا خالی از آن باشد. این مجموعه به دنبال معنا دادن به تابلوهایی که هر روز دور و برمان می‌بینیم، هستم. در حالت معمول، این تابلوها فقط پیام‌ها و هشدارهای ساده‌ای در مورد محیط اطرافمان می‌دهند و هیچ معنای عمیقی ندارند. با حذف رنگ‌ها که کمکی به معنا نمی‌کردند حذف و اسامی جدیدی برای تابلوها انتخاب شد. با اسم‌های جدید آن‌ها معنا گرفتند، از این جهت است که با مینی‌مالیسم پیشین در تناقض قرار می گیرند.»

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تایپوگرافی نوعی طراحی است و خوشنویسی نوعی نوشتن / Jessica Hische