نسخه سازگار فتوشاپ با مک بوک پرو مجهز به نوار لمسی معرفی شد

با انتشار آخرین آپدیت فوتوشاپ، کاربران مک بوک پروهای جدید از این پس می توانند با استفاده از تاچ بار تعبیه شده در بالای کیبورد، تنظیمات خاصی روی عکس ها اعمال کرده و به طراحی فایل ها بپردازند.

به گفته شرکت Adobe، از این پس می توانید با استفاده از تاچ بار به بسیاری از ابزارهای مورد نیاز دسترسی سریع داشته باشید و برای فعالیت های بعدی خود آنچه نیاز دارید را فراهم کنید. به عبارت ساده تر اپلیکیشن، ابزارهایی که در ادامه فعالیت های خود به آن نیاز دارید را روی تاچ بار به نمایش در می آورد.

به گفته Adobe، تاچ بار تنظیماتی را که دسترسی به آن ها با استفاده از موس و کیبورد بسیار سخت و زمانگیر است، به راحتی در اختیارتان قرار می دهد و زمان اعمال تغییرات روی فایل ها یا عکس ها را بسیار کاهش می دهد.

تنظیمات فوتوشاپ روی تاچ بار به طور کلی به سه دسته قلم ها، تنظیمات لایه ها و بخش مورد علاقه تقسیم میشود. در بخش قلم ها، تاچ بار تنظیماتی همچون تغییر رنگ، اندازه، تاری و غیره را در اختیارتان قرار می دهد و در قسمت تنظیمات لایه ها، به مواردی همچون ترکیب چند لایه و قرار دادن اسمارت آبجکت دسترسی خواهید داشت.

ابزار پر استفاده توسط شما نیز در بخش مورد علاقه قرار می گیرند تا به سرعت بتوانید به آن ها دست پیدا کنید. با این حال هنوزکار Adobe با تاچ بار تمام نشده و به گفته شرکت مذکور در آینده ویژگی های بیشتری به فوتوشاپ برای تکنولوژی تازه اپل اضافه خواهد شد.

 

منبع: دیجیاتو

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
قلب قلب قلب ایران / ابوذر محمدی