نخستین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی

پروژه‌ی طراحی هویت بصری « نخستین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی» که به مدت یک هفته در آذرماه ۹۵، توسط بخش خصوصی و در مجموعه تالار رودکی برگزار شد موضوع پست امروز روزرنگ است.

مجید کاشانی به عنوان مدیر هنری جشنواره با همراهی همکارانش در ‌«استودیو دفتر» (ملیکا حسینی، ایمان یاری، ساسان ابولقاسمی و رضا الهیان) طراحی و اجرای بخش های مختلف این جشنواره از جمله طراحی پوستر، بروشور، اوراق اداری، مونوگرام، تندیس، موشن گرافیک، طراحی صحنه، لوح ها و … را بر عهده داشتند.

همچنین بنا به گفته طراحان پروژه: طراحی صحنه جشنواره در هر شب دچار تغییراتی می‌شد تا وضعیت عناصر نوشتاری روی صحنه بر اساس تعداد نوازندگان و محل قرارگیری آنها با کمک نورپردازی، ترکیبی متفاوت از شب قبل پیدا کند.

در ادامه همراه هم به تماشای تصاویر این پروژه می نشینیم:

 

……

 

……

……

……

عکسها (هنر آنلاین): مجتبی عربزاده، علیرضا فراهانی، سعید ربیعی، گاتا ضیاتبری، بهاره اسدی.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.