نباید از امتحان کردن بترسید/ Natalya Balnova

ناتالیا بالنوا (Natalya Balnova) تصویرگر و هنرمندی است که لیسانس هنر خود را در رشته هنرهای ارتباطات از دانشگاه خصوصی پارسونز در نیویورک و نیز از آکادمی هنر و طراحی صنعتی در روسیه دریافت کرده است. او همچنین مدرک کارشناسی ارشدش را از دانشکده‌ی هنرهای تجسمی نیویورک در  در رشته‌ی تصویرگری گرفته است.
ناتالیا می گوید: « به عنوان یک هنرمند، واقعا شگفت‌انگیز است که شما شیوه‌ی شخصی خودتان را برای منتقل کردن ایده‌هایتان پیدا کنید. زبان بصری‌ای که شما پس از سال‌ها تمرین ایجاد می‌کنید منحصر به خود شماست و ایجاد آن بسیار مهم است. تنها شیوه‌ی ساختن این زبان، این است که مدت زمان بسیار بسیار زیادی روی آن کار کنید. شما نباید از امتحان کردن بترسید و ابزار و مواد جدید را باید بارها و بارها امتحان کنید و با موضوع، بافت و رنگ، آنقدر بازی کنید تا به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود برسید.» در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای برخی از آثار او برویم:

tasvirsazi  tasvirsazi (9)  tasvirsazi (8)  tasvirsazi (7)  tasvirsazi (6)  tasvirsazi (5)  tasvirsazi (41)  tasvirsazi (40)  tasvirsazi (4)  tasvirsazi (39)  tasvirsazi (38)  tasvirsazi (37)  tasvirsazi (36)  tasvirsazi (35)  tasvirsazi (34)  tasvirsazi (33)  tasvirsazi (32)  tasvirsazi (31)  tasvirsazi (30)  tasvirsazi (3)  tasvirsazi (29)  tasvirsazi (28)  tasvirsazi (27)  tasvirsazi (26)  tasvirsazi (25)  tasvirsazi (24)  tasvirsazi (23)  tasvirsazi (22)  tasvirsazi (21)  tasvirsazi (20)  tasvirsazi (2)  tasvirsazi (19)  tasvirsazi (18)  tasvirsazi (17)  tasvirsazi (16)  tasvirsazi (15)  tasvirsazi (14)  tasvirsazi (13)  tasvirsazi (12)  tasvirsazi (11)  tasvirsazi (10)  tasvirsazi (1)
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی از فیلم مستند «ارتفاع فروتنی»