موفقیت طراحان ایرانی در مسابقه بین المللی پوستر (posterrorism) اندونزی۲۰۲۰

مسابقه بین المللی پوستر (posterrorism) اندونزی2020  لیست فینالیست های خود را منتشر کرد.

در بیانیه هیات داوران این مسابقه آمده است: «امروزه طیف گسترده‌ای از سازمان‌های سیاسی از تروریسم برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند. از گروه‌های چپ، راست، ملی‌گراها، گروه‌های مذهبی، انقلابیون و حتی کشورهای حاکم، از این سلاح استفاده می‌کنند.

هدف از این رقابت فقط انتخاب آثار برتر نیست، بلکه امید برای یافتن بهترین ایده‌ها برای تنظیم برنامه‌های بین‌المللی مقابله با وحشت جهانی و سبک زندگی مبتنی بر صلح برای جهان است.»

گفتنی است در میان هیئت انتخاب آثار و هیئت‌داوران نام چند طراح ایرانی به نام های: زهرا پاشایی، اونیش امین‌الهی، اردشیر میرمنگره و ناصر نصیری به چشم می خورد و هنرمندانی از امریکا، اوکراین، چین، لهستان، روسیه، یونان، اندونزی، سوئیس و فنلاند نیز به انتخاب یا داوری آثار پرداختند.
در این مسابقه از ۱۴۶۴ اثر ارسالی از سراسر جهان هیئت داوران ۸۳ طراح را انتخاب کردند که  طراحان ایرانی منتخب هیئت داوران عبارتند از:علی جهانفر،علی زور مند ،علی مقدم،عاطفه بیاجیان،الهه ابیات،عمران ابطحی،فاطمه ماهر،حامد بهتاش،مینا غفوری،سعید امیری،سوسن سامانی فر و یزدان رفیعی که آثارشان در آگوست ۲۰۲۰ در اندونزی به نمایش گذاشته خواهد شد.

جهت مشاهد اسامی برگزیدگان اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ثبت یک حضور جهانی دیگر برای انیمیشن ایرانی «پیشخدمت»