موشن

موشن لوگو

با توجه به کم بودن طراحان در این حوزه و به دلیل علاقه شخصی و همچنین تجربه مدیاهای مختلف، وارد بحث موشن  شدم. پروژه نهایی کارشناسی خود را با عنوان لوگوموشن زیر نظر استاد مهدی درویشی شروع کردم و به مدت یک سال در حال کار با نرم‌افزار افترافکت و حرکت دادن لوگوهای مختلف بودم.

به تدریج ذهن در متحرک کردن عناصر بصری ورزیده شد و ایده ها برای حرکت لوگو در ذهنم شروع به شکل گرفتن کرد.

برای استفاده از تکنیک‌های مختلف موشن و تجربه‌ی فضاهای متفاوت، 8 لوگو در موضوعات مختلف از سنتی تا مدرن انتخاب شد و به بررسی ظرفیت‌های هر کدام برای حرکت پرداختم.

بحثی که در موشن بسیار حائز اهمیت است بحث صداگذاری می‌باشد که در خروجی با کیفیت و نهایی نقش بسزایی دارد، در این مجموعه سعی شده روی این مورد تمرکز شود و با حساسیت افکت‌های صدا انتخاب و استفاده شده است:

8 لوگو انتخابی شامل :

  • لوگوتایپ طباطبایی (طراح: مهدی صادقی یکتا)
  • لوگوتایپ زیباشهر ( طراح: مهدی درویشی)
  • لوگوتایپ هونر ( طراح: محمدرضا عبدالعلی)
  • لوگو سوپر گوشت بهشت _ هویت بصری ( طراح: غزاله عرفانی)
  • لوگو تپسی
  • لوگو گوگل پادکست – گوگل اَپس _ گوگل لنز

غزاله عرفانی خانقاهی، متولد 1377 مشهد، فارغ‌التحصیل رشته گرافیک (ارتباط تصویری) دانشگاه نیشابور

پروژه های دانشجویی دیگر در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.