من بازیافت شده ام! / PKMN architectures

«من بازیافت شده‌ام» عنوان پروژه‌ای است که شامل بازسازی یک ساختمان صنعتی در منطقه‌ای در Arrasate(ناحیه‌ی Basque، اسپانیا)می‌باشد. این ساختمان در سال 1928 بنا شده و با این بازسازی، طول عمر آن افزایش یافته و بَه‌عنوان یک مرکز بازیافت به کارگاهی برای استفاده‌ی مجدد و مکانی برای فروش محصولات دست دوم، تبدیل شده است.
آنچه که در این پروژه دارای اهمیت است این است که «من بازیافت شده‌ام»، اهمیت حفاظت از هویت ساختمان بتنی اصلی را ترسیم می‌کند و طراحان آن سعی کرده‌اند با پیدا کردن مجموعه‌ای از استراتژی‌های کم‌هزینه، راهی را برای ایجاد هویتی امروزی و جدید برای این ساختمان به وجود آورند. آنها با ایجاد یک ساختمان در درون ساختمان قبلی، هویتی جدید برای این ساختمان آفریدند و به اقتصادی‌کردن منابع، ذخیره‌ی مقادیر زیادی انرژی و راندمان مجموعه نیز کمک شایانی کردند. این پروژه توسط گروه معماری PKMN اجرا شده است.

 

گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (1)  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (2)  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (3)  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (4)  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (5)  گرافیک محیطی-روزرنگ-بازیافت (6)

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مهارت طراح گرافیک
8 مهارت در زمینه طراحی گرافیک که باید در آنها موفق باشید