منتخبین هفتمين جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» را ببینید

آیین معرفی برگزیدگان و افتتاح نمایشگاهی از آثار منتخب هفتمين جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» سه شنبه 30 بهمن در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

سید حمید شریفی آل هاشم دبیر این دوره از جشنواره در سخنانی در این جشنواره اظهار کرد: انشاالله این جشنواره سال دیگر به صورت استانی برگزار خواهد شد تا بتوانیم به صورت فعالیت کارگاهی در استان های مختلف هر دو سال یک بار جشنواره را دنبال کنیم و آثار استانی در سال بعدی در جشنواره ملی سرازیر شود.

معمولا در جشنواره ها اهداف بلند مدت فراموش می شود، ما تلاش داریم جشنواره هنر جوان این گونه نباشد. یکی از اهداف بلند مدت این خواهد بود که بتوانیم ریشه ها و آموزه ها و آداب هنری کشور را به قشر جوان منتقل کنیم و شناساندن هنرمندان پیشکسوت و شاخص نخستین گام ما در این زمینه بوده است. در این دوره از یک هنرمند شاخص و پیش قراول هنر انقلاب اسلامی تجلیل می کنیم تا آثارش الگویی برای جوانان باشد.

در ادامه شما را به دیدن آثار برگزیده این جشنواره دعوت می‌کنیم:

رشید توشه-اول
پویا سرابی -دوم
سیدمهردادموسوی-سوم

 

تصویرسازی

سمیرا بهشتی سولا- اول

زهرا امینی-دوم
سید میثم موسوی-سوم

عکس:

پرویز گلی زاده – دوم
علی (کیارش) کرمی-سوم
بهنام حیدرزاده -سوم

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته بندی های طبیعی محصولات بهداشتی و آرایشی اکو